Przewodnik po informacji Bałtyckich biznesu

We deliver, UAB

Konto

UAB We deliver od 27 lat z powodzeniem zajmuje się rozpowszechnianiem informacji na rynku. Źródłem sukcesu i długiej obecności firmy na rynku jest dążenie do zdobywania wiedzy i rozwoju. Aby dostosować się do zmian i innowacji rynkowych, firma stara się utrzymać zdobytą już wiodącą pozycję.

Adres:
Žalgirio g. 92-214, LT-09303 VILNIUS, Lithuania
Telefon:
+370 613 87583
E-mail:
hi@wedeliver.lt hi@wedeliver.lt
Strona internetowa:
Kod firmy:
111436135
Kod VAT:
114361314
ocena:
Voted: 32
5 32
Prezentacja

Firma rozpoczęła działalność 8 września 1993 roku wraz z podpisaniem umowy na zamieszczenie informacji w pierwszej biznesowej książce telefonicznej "Vilnius 94”. Początki firmy sięgają momentu, w którym fińska spółka "OY Telefakta AB” otworzyła przedstawicielstwo w Wilnie na Litwie. Jesienią 1995 roku otwarto oddział w Kłajpedzie.

- W 1996 roku Firmę przejęło szwedzkie przedsiębiorstwo "Telia InfoMedia International”, w wyniku czego jej nazwę zmieniono na "TeleMedia”.
- W 1997 roku założono podległe Firmie przedsiębiorstwo UAB "Infomedija”, które świadczyło telefoniczne usługi informacyjne pod numerem 1588.
- W 1998 roku otwarto oddział w Kownie.
-W roku 2000 nastąpiła zmiana nazwy "Telia InfoMedia International” na AB "Eniro”. Akcje AB "Eniro” notowane są na giełdzie w Sztokholmie. Od września 2000 r. UAB "TeleMedia” nosi nazwę UAB "Eniro Lietuva”, a UAB "Infomedija” – UAB "Eniro Infomedija”.
- Jesienią 2001 r. otwarto oddziały UAB "Eniro Lietuva” w Olicie, Mariampolu, Możejkach, Poniewieżu, Szawlach i Taurogach. Obecnie firma posiada oddziały regionalne w Poniewieżu i Szawlach.
- W grudniu 2001 roku Firma przejęła przedsiębiorstwo UAB "Televerslas”, które świadczyło telefoniczne usługi informacyjne pod numerem 1666.
- Wiosną 2004 r. otwarto pierwszy oddział UAB "Eniro Lietuva” w Wiłkomierzu.
- We wrześniu 2005 roku przedsiębiorstwo UAB "Eniro Lietuva” zostało przejęte przez amerykańską firmę inwestycyjną "Texas Pacific Group”. Obecnie działalność litewskich spółek UAB "Interinfo Lietuva” i UAB "Eniro Lietuva” prowadzona jest w ramach "Texas Pacific Group”, jednak firmy te nadal działają jako osobne jednostki.
- 11 kwietnia 2006 r. zmieniono nazwę spółki UAB "Eniro Lietuva” na UAB "Verslo media”.
- W roku 2009 spółka UAB "Verslo media” uzyskała status autoryzowanego sprzedawcy Google AdWords (Authorized Google AdWords Reseller).
- 5 lutego 2013 r. zmieniono nazwę UAB "Verslo media” na FCR MEDIA LIETUVA.

W swojej działalności Firma stosuje nowoczesne praktyki biznesowe, stara się szybko reagować na zmiany na rynku litewskim oraz inwestuje w szkolenia pracowników i zapewnianie im odpowiednich warunków odpoczynku. Dzięki nieprzerwanej, intensywnej i zorientowanej na cele pracy UAB FCR MEDIA LIETUVA (przedtem UAB "Verslo media”) stała się jedną z największych firm na litewskim rynku informacji biznesowej i książek telefonicznych.

W czasie swojej działalności firma wydała około 200 książek o różnych tytułach i dotyczących wielu dziedzin, jak również płyty kompaktowe. Firma obsługuje ponadto 5 internetowych baz danych Książki i pozostałe źródła informacji aktualizowane są co roku. Obecnie firma zatrudnia ponad 160 pracowników.

Znaki towarowe
Visa Lietuva (http://www.visalietuva.lt), Statyba plius (http://www.statybaplius.lt), Business Baltics (http://www.business-baltics.com), Business Lithuania (http://www.businesslithuania.lt), Lietuvos įmonių katalogas (http://www.imones.lt), Infoplius (http://www.infoplius.lt), Viskas Turizmui (http://www.viskasturizmui.lt, http://www.travelling.lt ), 1666, City Out Vilnius (http://www.cityoutvilnius.lt), Lietuvos Respublikos administracija, Europages (http://www.europages.com), Google
Strongest in 2012 Lithuania
© We deliver, UAB
We deliver, UAB nie ponosi odpowiedzialności za treści reklamodawców lub informacje publikowane materiały graficzne
Kontakt: +370 (613) 87583, info@wedeliver.lt