Przewodnik po informacji Bałtyckich biznesu

Daukniūnų ŽŪB

Konto
Daukniūnų ŽŪB

Spółka specjalizuje się w branży produkcji mleka oraz hodowli zboża - prowadzi hodowlę krów dojnych oraz jałówek hodowlanych, zbóż spożywczych, kultur technicznych i paszowych.

Adres:
LT-38361 DAUKNIŪNŲ K., PANEVĖŽIO SEN., PANEVĖŽIO R., Lithuania
Telefon:
+370 45 557122
E-mail:
kestutis.pov@gmail.com kestutis.pov@gmail.com
Kod firmy:
168577867
Kod VAT:
685778610
ocena:
Voted: 12
5 12
Prezentacja

Spółka rolna w Daukniūnai w rejonie poniewieskim jest pomyślnie działającym przedsiębiorstwem. Spółka specjalizuje się w branży produkcji mleka oraz hodowli zboża - prowadzi hodowlę krów dojnych oraz jałówek hodowlanych, zbóż spożywczych, kultur technicznych i paszowych.
Spółka rolna w Daukniūnai w rejonie poniewieskim została założona w 1993 roku na miejscu byłego kołchozu, gdy w myśl ustawy RL o prywatyzacji mienia przedsiębiorstw rolnych zostało sprywatyzowane przedsiębiorstwo rolne w Daukniūnai. Główne cele działalności spółki - efektywne wykorzystanie własnych i wynajętych gruntów, produkcja i realizacja produkcji rolnej dobrej jakości, świadczenie różnorodnych usług związanych z rolnictwem, podnoszenie konkurencyjności spółki, poprawa warunków pracy i życia pracowników.
Dążąc do lepszych wyników wytwarzania produkcji zwierzęcej, spółka na własny koszt wykonuje duże inwestycje finansowe: zrekonstruowała trzy fermy bydła mlecznego, obory cielnych jałówek i cielenia i inne budynki, według norm UE zagospodarowała system usuwania nawozu oraz gromadzenia, zmodernizowała technikę i sprzęt. Poprawiło to jakość produkcji, zmniejszyło nakłady na produkcję, zwiększyło rentowność gospodarstwa oraz zapewniło zgodność z normami ochrony środowiska. Poprawiły się warunki pracy pracowników oraz ich wydajność.

Strongest in 2012 Lithuania
© FCR MEDIA LIETUVA
FCRMEDIA LIETUVA nie ponosi odpowiedzialności za treści reklamodawców lub informacje publikowane materiały graficzne
Kontakt: +370 (613) 87583, info@fcrmedia.lt